RLR32C6201GRRE7
MFR.Part #
RLR32C6201GRRE7
JLCPCB Part #
C3354262
Description
-65℃~+150℃ 1W 6.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors