RLR32C6041FPRE7
MFR.Part #
RLR32C6041FPRE7
JLCPCB Part #
C3376072
Description
-65℃~+150℃ 1W 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors