RLR32C2211FRBSL
MFR.Part #
RLR32C2211FRBSL
JLCPCB Part #
C1482127
Description
-65℃~+150℃ 1W 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors