RLR32C1R00GMRE8
MFR.Part #
RLR32C1R00GMRE8
JLCPCB Part #
C3361456
Description
-65℃~+150℃ 1W 1Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors