RLR32C1501GMB14
MFR.Part #
RLR32C1501GMB14
JLCPCB Part #
C1468857
Description
-65℃~+150℃ 1.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors