RLR32C1000GMRE51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR32C1000GMRE51
JLCPCB Part #
C3379186
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+150℃ 100Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors