RLR20C4751FPB14
MFR.Part #
RLR20C4751FPB14
JLCPCB Part #
C3475936
Description
-65℃~+150℃ 4.75kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors