RLR20C4701GMRE8
MFR.Part #
RLR20C4701GMRE8
JLCPCB Part #
C3434710
Description
-65℃~+150℃ 4.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors