RLR20C3900GPB14
MFR.Part #
RLR20C3900GPB14
JLCPCB Part #
C3362412
Description
-65℃~+150℃ 390Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors