RLR20C2210FRR36
MFR.Part #
RLR20C2210FRR36
JLCPCB Part #
C1810424
Description
-65℃~+150℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors