RLR20C1801GMB1411
MFR.Part #
RLR20C1801GMB1411
JLCPCB Part #
C3394693
Description
-65℃~+150℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors