RLR20C1200GMRE7
MFR.Part #
RLR20C1200GMRE7
JLCPCB Part #
C3486157
Description
-65℃~+150℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors