RLR20C1101GMR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR20C1101GMR36
JLCPCB Part #
C1807990
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+150℃ 1.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors