RLR20C1001GMB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR20C1001GMB14
JLCPCB Part #
C1438556
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
-65℃~+150℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors