RLR07C9100GSRE6
MFR.Part #
RLR07C9100GSRE6
JLCPCB Part #
C3434625
Description
-65℃~+150℃ 250mW 910Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors