RLR07C5114FRRE523
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR07C5114FRRE523
JLCPCB Part #
C3461270
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+150℃ 250mW 5.11MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors