RLR07C4701GRRE523
MFR.Part #
RLR07C4701GRRE523
JLCPCB Part #
C3394243
Description
-65℃~+150℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors