RLR07C3304GRRE523
MFR.Part #
RLR07C3304GRRE523
JLCPCB Part #
C3561703
Description
-65℃~+150℃ 250mW 3.3MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors