RLR07C3302FRRE6
MFR.Part #
RLR07C3302FRRE6
JLCPCB Part #
C3363960
Description
-65℃~+150℃ 250mW 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors