RLR07C3242FRRE523
MFR.Part #
RLR07C3242FRRE523
JLCPCB Part #
C3512152
Description
-65℃~+150℃ 250mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors