RLR07C3091FRB14
MFR.Part #
RLR07C3091FRB14
JLCPCB Part #
C3449597
Description
-65℃~+150℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors