RLR07C3001GRB14
MFR.Part #
RLR07C3001GRB14
JLCPCB Part #
C1433638
Description
-65℃~+150℃ 250mW 3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors