RLR07C2700GRRE523
MFR.Part #
RLR07C2700GRRE523
JLCPCB Part #
C3401550
Description
-65℃~+150℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors