RLR07C1603GRRSL23
MFR.Part #
RLR07C1603GRRSL23
JLCPCB Part #
C3401987
Description
-65℃~+150℃ 160kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors