RLR07C1501GMRE8
MFR.Part #
RLR07C1501GMRE8
JLCPCB Part #
C3439991
Description
-65℃~+150℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors