RLR07C1302GMRE8
MFR.Part #
RLR07C1302GMRE8
JLCPCB Part #
C3510454
Description
-65℃~+150℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors