RLR07C1213FRRE8
MFR.Part #
RLR07C1213FRRE8
JLCPCB Part #
C3542763
Description
-65℃~+150℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors