RLR07C1213FRRE523
MFR.Part #
RLR07C1213FRRE523
JLCPCB Part #
C3496268
Description
-65℃~+150℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors