RLR07C1203GMRE5
MFR.Part #
RLR07C1203GMRE5
JLCPCB Part #
C3576447
Description
-65℃~+150℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors