RLR07C1151FRB14
MFR.Part #
RLR07C1151FRB14
JLCPCB Part #
C1434824
Description
-65℃~+150℃ 1.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors