RLR07C1101FRB14
MFR.Part #
RLR07C1101FRB14
JLCPCB Part #
C1434793
Description
-65℃~+150℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors