RLR07C1050FPB14
MFR.Part #
RLR07C1050FPB14
JLCPCB Part #
C3370657
Description
-65℃~+150℃ 105Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors