RLR07C1001GRRE823
MFR.Part #
RLR07C1001GRRE823
JLCPCB Part #
C3502483
Description
-65℃~+150℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors