RLR05C9313FRB14
MFR.Part #
RLR05C9313FRB14
JLCPCB Part #
C1481945
Description
-65℃~+150℃ 125mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors