RLR05C8451FSRE719
MFR.Part #
RLR05C8451FSRE719
JLCPCB Part #
C3373625
Description
-65℃~+150℃ 125mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors