RLR05C8060FSRE719
MFR.Part #
RLR05C8060FSRE719
JLCPCB Part #
C3377091
Description
-65℃~+150℃ 125mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors