RLR05C7503FRRE619
MFR.Part #
RLR05C7503FRRE619
JLCPCB Part #
C3361177
Description
-65℃~+150℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors