RLR05C7502GSR36
MFR.Part #
RLR05C7502GSR36
JLCPCB Part #
C3371325
Description
-65℃~+150℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors