RLR05C4421FPRE6
MFR.Part #
RLR05C4421FPRE6
JLCPCB Part #
C3516018
Description
-65℃~+150℃ 125mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors