RLR05C4303GRRE819
MFR.Part #
RLR05C4303GRRE819
JLCPCB Part #
C3509913
Description
-65℃~+150℃ 125mW 430kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors