RLR05C4301GSRE7
MFR.Part #
RLR05C4301GSRE7
JLCPCB Part #
C3439826
Description
-65℃~+150℃ 125mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors