RLR05C3651FRRE519
MFR.Part #
RLR05C3651FRRE519
JLCPCB Part #
C3359812
Description
-65℃~+150℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors