RLR05C3403FRRE719
MFR.Part #
RLR05C3403FRRE719
JLCPCB Part #
C3530195
Description
-65℃~+150℃ 125mW 340kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors