RLR05C3303GRR36
MFR.Part #
RLR05C3303GRR36
JLCPCB Part #
C3545597
Description
-65℃~+150℃ 125mW 330kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors