RLR05C3301GSK36
MFR.Part #
RLR05C3301GSK36
JLCPCB Part #
C3351194
Description
-65℃~+150℃ 125mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors