RLR05C3161FRB14
MFR.Part #
RLR05C3161FRB14
JLCPCB Part #
C1444727
Description
-65℃~+150℃ 125mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors