RLR05C3160FRR36
MFR.Part #
RLR05C3160FRR36
JLCPCB Part #
C3484139
Description
-65℃~+150℃ 125mW 316Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors