RLR05C3002GPRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR05C3002GPRE5
JLCPCB Part #
C3490984
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+150℃ 125mW 30kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors