RLR05C3001GMB14
MFR.Part #
RLR05C3001GMB14
JLCPCB Part #
C3452464
Description
-65℃~+150℃ 125mW 3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors