RLR05C2200GSRE519
MFR.Part #
RLR05C2200GSRE519
JLCPCB Part #
C3496808
Description
-65℃~+150℃ 125mW 220Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors